Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Utviklerhuset - Oslo Software Development House

Har du drømt om å ha et felles sted hvor du kan treffe andre engasjerte utviklere for faglige diskusjoner, felles prosjekter, gode råd og inspirasjon? Nå er det på tide å ta tak i den drømmen...

Noen ide/designskisser for å sette drømmen i perspektiv...

Intro

Er dette noe for deg?

Presseklipp

Kilder

Arbeidsgruppen for utviklerhuset

Group: confluence-devhouse
Alf Kristian Støyle (stoyle)
hidden
Are Tysnes (are.tysnes@gmail.com)
hidden
Carl J. Onstad (carl)
hidden
Christian Johansen (christian@cjohansen.no)
hidden
Eirik AAland Litangen (eirrik)
hidden
Espen Dalløkken (leftie.friele@gmail.com)
hidden
Johan Sørensen (johan)
hidden
Johannes Brodwall (jhannes)
hidden
Jon Jagger (jon jagger)
hidden
Kristian Brandser (kristianbrandser)
hidden
Kristoffer Moum (kristoffer79@gmail.com)
hidden
Marcus Ramberg (marcusramberg)
hidden
Marius Mathiesen (zmalltalker)
hidden
Ole-Martin Mørk (olemartin@gmail.com)
hidden
Olve Maudal (oma)
hidden
Rune Sundling (rune.sundling@gmail.com)
hidden
Salve J. Nilsen (sjn)
hidden
Sondre Bjellås (pixelworld@hotmail.com)
hidden
Stein Grimstad (steingr@simula.no)
hidden
Stig Lau (stiglau)
hidden
Thomas Hubertz (thub)
hidden
Thor Henning Hetland (totto)
hidden
Tobias K Torrissen (tobiast)
hidden
Labels:
oslo2012 oslo2012 Delete
Enter labels to add to this page:
Please wait 
Looking for a label? Just start typing.